Wij danken
EquiTrade
voor hun steun en bijdrage.
  Skip Navigation LinksHome > Bestuur  
Ons bestuur stelt zich voor:
Voorzitter en PR:

Ruud Ortmans
Zonstraat 108
6463 AE Kerkrade
Tel: 045-2058939
Mobiel: 06-27113141
Email: ruud.ortmans@euromotardservice.nl
Secretaris:

Philip Scheffer
Vlasveld 6
6336 WP Hulsberg
Tel: 045-4052448
Mobiel: 06-53767423
Email: philip.scheffer@euromotardservice.nl of secretaris@euromotardservice.nl
Administrateur:

Andre Gisa
Op den Henneberg 8
6451 HT Schinveld
Email:
andre.gisa@euromotardservice.nl
Evenementencoördinator:

Ted Loonen
Vrusschemigerweg 145
6417 PJ Heerlen
Mobiel: 06-47375420
Email:
ted.loonen@euromotardservice.nl
Materiaalbeheerder:

Paul Waltmans
Achter de Heggen 33
6336 WE Hulsberg
Mobiel: 06-27379833
Email:
paul.waltmans@euromotardservice.nl
  Copyright ¬© 2006-2014 Euro Motard Service